MONITORING GPS

NAMIERZANIE POZYCJI NA MAPIE

Pojazdy, Maszyny i Dowolny Sprzęt

Zapytaj o cenę

Poznaj pozycję gps na mapie

Posiadasz flotę pojazdów, maszyny czy sprzęt? ABAX posiada rozwiązania dla dowolnego typu zasobów.

Pozycja GPS pojazdów

Firmy używające samochodów w działalności gospodarczej, dzięki dodatkowej usłudze ABAX Maps, otrzymują szereg przydatnych funkcji.

Poznaj 3 przykłady jak możesz wykorzystać lokalizator współrzędnych GPS w firmie (Kliknij tutaj)

MAPA w interfejsie użytkownika systemu GPS

ABAX SPOT SEARCH

Z ABAX Spot Search możesz odtworzyć ruch wszystkich pojazdów w określonym obszarze i czasie. Jest to doskonałe narzędzie by sprawdzić czy zlecenie zostało wykonane we właściwym miejscu i czasie, co ułatwia reagowanie na uwagi kontrahentów.

ABAX FLEET CONTROL

ABAX Fleet Control lokalizuje w czasie rzeczywistym każdy pojazd na mapie, dzięki czemu możesz efektywniej koordynować swoją flotę i usprawnić obsługę klientów.

ABAX TAGS

Z ABAX Tags możesz oznaczać etykietami swoje pojazdy i maszyny, zarówno na mapach jak i w zestawieniach. Etykiety umożliwiają sortowanie, filtrowanie i grupowanie. Ułatwia to wyszukiwanie pojazdów i maszyn przy użyciu słów kluczowych, np. #podnośnik, #diesel, #4x4, #koparka, a także po numerach lub nazwach projektów. ABAX Tags to wyjątkowo użyteczna usługa jeśli spędzasz dużo czasu sporządzając raporty lub jeśli potrzebujesz pełnego widoku swojej floty na mapie.

Dowiedz się więcej

Pozycja GPS maszyn i sprzętu

Jeśli poszukujesz rozwiązania, aby monitorować i lokalizować na mapie Twoje maszyny i urządzenia, ABAX Equipment Control jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Możesz również śledzić swoje elektronarzędzia i sprzęt przenośny dzięki ABAX Mini. 

Dowiedz się więcej