MONITOROWANIE STYLU JAZDY
Popraw swoje wyniki finansowe

Chcę otrzymać ofertę cenową

MONITORING GPS - monitoruj flotę i styl jazdy kierowców

Poszukujesz rozwiązania, aby monitorować pojazdy i zwiększyć efektywność floty? 

 • Monitoring GPS daje Ci pełną kontrolę nad flotą samochodów w Twojej firmie. System monitorowania pojazdów gps jest rozwiązaniem, które pomoże Ci monitorować flotę pojazdów, lokalizować na mapie kierowców, prowadzić ewidencję przebiegu pojazdu i wiele więcej. ABAX Driving Behaviour jest doskonałym uzupełnieniem dla monitoringu pojazdu ponieważ pozwala analizować styl jazdy kierowców.
Podgląd wyniku kierowcy z systemu do oceny jazdy kierowców ABAX Driving Behaviour

Chcę otrzymać ofertę cenową

ABAX Driving Behaviour: popraw swoje wyniki finansowe dzięki danym o stylu jazdy

System analizujący zachowanie kierowców podczas jazdy przynosi wiele korzyści firmie posiadającej flotę pojazdów.

ABAX Driving Behaviour umożliwia Ci monitorowanie potrzebne do kontroli i poprawy sposobu codziennego użytkowania samochodów przez kierowców. Flota użytkowana wydajnie i bezpiecznie, jest bardziej ekologiczna (ekojazda), tańsza w serwisowaniu oraz zużywa  mniej paliwa, a także oznacza mniejsze wydatki na ubezpieczenie i niższe ryzyko wypadków.

Ubezpieczenie AC i OC

Czy wiesz, że śledzenie stylu jazdy pozwala potencjalnie zaoszczędzić na polisie komunikacyjnej? Analiza zachowania kierowców, skupiająca się na sposobie prowadzenia auta, bywa pomocna w negocjacjach z firmami ubezpieczeniowymi. Nowe technologie zmieniają biznes, a monitorowanie stylu jazdy wkrótce stanie się standardem. Warto zatem rozważyć ABAX Driving Behaviour - system automatycznie zbiera informacje o zachowaniu się kierowców na drodze. 

Redukcja kosztów - styl jazdy kierowcy

Dzięki monitorowaniu stylu jazdy kierowców możesz mieć wpływ na blisko 50% kosztów (30% koszty paliwa, 10% serwisowanie, 7% ubezpieczenie)

Źródło: Drivetech, ogólnoświatowe badanie kosztów leasingu samochodów osobowych i vanów w wielu krajach

Z ABAX Driving Behaviour możesz:

 • obniżyć koszty paliwa, okresowych przeglądów i składek na ubezpieczenie
 • zmniejszyć liczbę wypadków dzięki identyfikowaniu niewłaściwych zachowań na drodze i dostosowaniu na ich podstawie szkoleń kierowców
 • posiadać bezpieczniejszą i bardziej ekologiczną flotę (ang. eco drive - ekojazda)
 • zaoszczędzić pieniądze poprzez optymalizację wydajności pojazdów
 • ustalać położenie kluczowych zdarzeń drogowych na mapie cyfrowej

ZARZĄDZANIE RYZYKIEM

ABAX Driving Behaviour podsumowuje kluczowe czynniki wpływające na wydajność jazdy i uzyskuje wynik dla każdego z kierowców. Analiza stylu jazdy kierowcy umożliwia szybkie zobrazowanie i porównywanie niekorzystnych tendencji w prowadzeniu pojazdu oraz zastosowanie ukierunkowanego szkolenia w obszarach, które najbardziej tego wymagają. System analizy zachowań kierowcy optymalizuje wydajność floty, zmniejsza częstotliwość wypadków i pomaga utrzymać dobry wizerunek firmy. 

OSZCZĘDNOŚCI I WYDAJNOŚĆ

ABAX Driving Behaviour pomaga podnieść wydajność każdego samochodu w Twojej flocie. Ograniczając niekorzystną dynamikę jazdy oraz lekkomyślne prowadzenie samochodu, możesz również zmniejszyć rachunki za paliwo oraz częstotliwość i koszty serwisowania. Wdrażając system umożliwiający monitorowanie i analizę stylu jazdy kierowcy oraz eco driving zyskujesz kontrolę nad wydatkami samochodów służbowych. Twoja flota staje się bardziej ekologiczna, bezpieczniejsza i dłużej służy Ci w trasie.

ZOBACZ WSZYSTKIE TRASY I WYDARZENIA NA MAPIE

Kluczowe zdarzenia z jazdy są rejestrowane na mapie na żywo zintegrowanej z Google. Na przykład, w sytuacji gwałtownego hamowania, system do analizy stylu jazdy kierowców (ABAX Driving Behaviour) pozwoli Ci zobaczyć dokładnie kiedy i gdzie to zdarzenie miało miejsce i poprosić kierowcę o więcej informacji.

Chcę otrzymać ofertę cenową

MONITORING GPS/GSM/A-GPS
- sprawdź czy Twoje zasoby są wykorzystywane w 100%

Zapytaj o szczegóły

ABAX posiada rozwiązania, które pomogą Ci monitorować różnego rodzaju zasoby. 

 • Maszyny i sprzęt - posiadasz maszyny i/lub sprzęt, który potrzebujesz monitorować? Lokalizator GPS od ABAX możesz wykorzystać zarówno dla sprzętu zasilanego, jak również bez własnego źródła zasilania. 
  Dowiedz się więcej tutaj.
 • Kontenery i inne zasoby bez własnego źródła zasilania - monitoring GPS daje Ci pełną kontrolę na mapie w czasie rzeczywistym. Z każdego urządzenia podłączonego do Internetu, możesz sprawnie zarządzać np. kontenerami.
  Dowiedz się więcej tutaj.
 • Elektronarzędzia i sprzęt przenośny - gdzie są moje narzędzia? Już nie musisz szukać. Z ABAX Mini możesz poznać ostatnią pozycję na mapie i zlokalizować swoje elektronarzędzia oraz sprzęt przenośny.
  Dowiedz się więcej tutaj.

Poszukujesz monitoringu GPS? Dobrze trafiłeś!

Z ABAX możesz monitorować wiele różnych zasobów i lokalizować je na mapie w czasie rzeczywistym. Daj nam znać jaka jest Twoja potrzeba, dla jakiego rodzaju zasobów poszukujesz monitoringu GPS, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy!