Monitoring maszyn i sprzętu – dlaczego śledzenie i kontrola jest łatwiejsza z gps?

System monitorowania gps maszyn, sprzętu oraz urządzeń to narzędzie dzięki któremu zawsze znasz lokalizację swoich zasobów oraz dysponujesz dokładnym dziennikiem użycia (tj. ilość motogodzin pracy urządzenia). Kontroluj maszyny rolnicze i budowlane, znaj ostatnią pozycję swojego sprzętu zasilanego i nie zasilanego, sprawdź na mapie cyfrowej geolokalizację Twoich zasobów. Monitorowanie maszyn budowlanych, maszyn rolniczych czy innych zasobów jest proste w obsłudze. Dzięki technologi GPS/GSM zawsze będziesz wiedział, gdzie znajdują się Twoje maszyny, sprzęt czy inne zasoby. 

Jeśli  zastanawiasz się czy warto wdrożyć monitorowanie GPS/GSM w Twojej firmie, zamów demo! Nasz doradca handlowy pokaże Ci jak wygląda nasz interfejs i odpowie na każde Twoje pytanie. 

ZAMÓW DEMO

Kontroluj swój sprzęt nawet poza biurem!

Monitoring GPS/GSM - informacje podstawowe

ABAX Equipment Control jest systemem “plug and play”. W kilka minut od zamontowania modułu ABAX na maszynie system jest gotowy do działania. Dzięki oprogramowaniu sieciowemu instalacja i konfiguracja są bardzo proste. Zaloguj się z dowolnego urządzenia połączonego z Internetem i zacznij monitorować swoje maszyny i urządzenia. Moduły ABAX Equipment Control są niewielkie, lekkie, wytrzymałe i łatwe do podłączenia na dowolnym sprzęcie.

Pełna kontrola maszyn, sprzętu i elektronarzędzi

ZAPYTAJ O CENĘ

System do monitorowania GPS/GSM maszyn i sprzętu

Norweska jakość – ABAX Equipment Control z dożywotnią gwarancją

Decydując się na ABAX Equipment Control zyskujesz wysokiej klasy norweski system, dożywotnią gwarancję i pewność, że jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7. Nie zwlekaj, wykorzystaj kontrolę gps nad maszynami i sprzętem, aby m.in.:

  • Zaoszczędzić czas stracony na poszukiwanie zagubionych maszyn i urządzeń
  • Sprawdzić dziennik konserwacji
  • Monitorować i kontrolować użycie maszyn i sprzętu dzięki możliwości śledzenia pozycji gps na mapie
  • Podnieść efektywność w codziennej działalności
  • Możliwość utrzymania maszyny według stanu (ang. Condition-based Maintenance lub Predictive Maintenance)
  • Łatwo tworzyć geo-ogrodzenia (geofence)
  • Potencjalnie obniżyć wysokość składek ubezpieczeniowych

Pozycja gps na mapie

Zyskaj kontrolę gps prosto z poziomu swojego smartfona z dostępem do internetu, laptopa, tableta lub komputera stacjonarnego.

Z inteligentnym systemem od ABAX możesz sprawdzać współrzędne gps - wszystkie Twoje maszyny są widoczne na mapie na żywo zintegrowanej z Google, monitorujesz użycie sprzętu, otrzymujesz powiadomienia o nieuprawnionym użyciu oraz przypomnienia serwisowe. ABAX Equipment Control może również generować powiadomienia o przemieszczeniu sprzętu poza wcześniej zdefiniowany obszar.

a) Lokalizator GPS/GSM: maszyny i sprzęt z własnym źródłem zasilania

Maszyny i inne cenne sprzęty, które chcesz monitorować, nazywamy urządzeniami zasilanymi jeśli mają swoje własne źródło zasilania, do którego ABAX Equipment Control może być podłączony (np. samochody, łodzie, traktory, koparki, ciągniki).

Bateria:

Moduły ABAX Equipment Control posiadają wewnętrzne baterie rezerwowe

i wymagają zewnętrznego 9-32 V źródła zasilania prądem stałym.

Dotyczy: Wszystkich funkcji ABAX Equipment Control, włącznie z ABAX Usage Logging.

Dowiedz się więcej

Zobacz jak prosto i łatwo zainstalować system do monitorowania maszyn i zasobów posiadających własne źródło zasilania.

b) Bezprzewodowy lokalizator GPS/GSM: sprzęt nie zasilany, kontenery

Moduły ABAX Equipment Control monitorujące sprzęt nie posiadający wewnętrznego źródła zasilania jak np. kontenery, przyczepy lub pojazdy i urządzenia magazynowane, mogą funkcjonować kilka lat wykorzystując energooszczędne ustawienia oraz wewnętrzną baterię o przedłużonej żywotności.

Bateria:

Nasze niezasilane moduły produkujemy w dwóch wersjach – standardowej i powiększonej, co odzwierciedla pojemność ich baterii.

Dotyczy: Wszystkich funkcji ABAX Equipment Control, z wyłączeniem ABAX Usage Logging.

Dowiedz się więcej 

Aby zainstalować moduł ABAX Equipment Control dla zasobów bez własnego źródła zasilania, wystarczy zamontować go w bezpiecznym miejscu urządzenia, które chcesz monitorować.

c) Mini lokalizator: elektronarzędzia i sprzęt przenośny

Niezależnie od rodzaju narzędzi w samochodzie pracownika, ABAX Mini daje Ci pełną kontrolę i jest idealnym systemem śledzenia drogich elektronarzędzi oraz sprzętu przenośnego należących do Twojej firmy. ABAX Mini sprawdza się w monitorowaniu narzędzi takich jak młoty udarowe, pilarki, spawarki, narzędzia hydrauliczne, sprzęt geodezyjny, ubijaki i walce, przyczepy i kontenery.

Dowiedz się więcej

Nasz najmniejszy moduł do lokalizowania zasobów można montować na wielu rodzajach sprzętu.

Przeczytaj również:

LOKALIZATOR GPS

SPRAWDŹ GDZIE AKTUALNIE ZNAJDUJE SIĘ TWÓJ SPRZĘT BUDOWLANY

Czy Twoje zasoby są wykorzystywane w 100%? Dowiedz się więcej