MOBILNA KILOMETRÓWKA

  • Tracisz czas na ręcznym tworzeniu kilometrówki?
  • Chcesz automatycznie zapisywać przejechane trasy?
  • Co powiesz na aplikację, która zrobi to za Ciebie?
Telefon komórkowy z aplikacją kilometrówka

1. Co to jest mobilna kilometrówka?

Nie musisz prowadzić kilometrówki ręcznie! Bywa to bardzo czasochłonne, więc dobrym wyjściem jest skorzystanie z aplikacji mobilnej. 

Elektroniczna kilometrówka to niezależna aplikacja dla kierowców potrzebujących rejestrować przejazdy służbowe. Zgodna z przepisami, precyzyjna e-kilometrówka automatycznie zapisuje przejazdy służbowe i prywatne. 

2. Dla kogo kilometrówka z aplikacji mobilnej - ABAX Triplog?

Kilometrówka ze smartfona to idealne rozwiązanie jeśli korzystasz z aut wynajmowanych, samochodów prywatnych do celów służbowych lub jeździsz samochodem osobowym wyłącznie do celów służbowych. Automatycznie zapisuj przejazdy służbowe i prywatne i usprawnij system rozliczania kilometrówek. ABAX Triplog zapisuje wszystkie informacje o przejazdach wymagane przez urząd skarbowy.

3. Jak działa kilometrówka na telefon?

Aplikacja wykorzystuje nadajnik GPS w smartfonie do generowania kilometrówki, dzięki czemu nie potrzebujesz dodatkowego urządzenia lokalizującego. Kilometrówkę wysyłasz bezpośrednio z trasy.

Elektroniczna kilometrówka umożliwia kierowcom prowadzenie, aktualizowanie i kontrolowanie ich ewidencji przebiegu bezpośrednio na smartfonie.
ABAX Mobile to bardzo prosta i intuicyjna aplikacja mobilna do prowadzenia ewidencji przebiegu pojazdu (kilometrówki). Z naszą elektroniczną kilometrówką dla kierowców masz pewność, że rejestrowane przejazdy są kompletne, a automatycznie generowane raporty zgodne z przepisami skarbowymi.

4. Ile kosztuje e-kilometrówka?

Jeśli ciekawi Cię ile kosztuje kilometrówka na telefon, możesz to sprawdzić klikając w link poniżej.

E-kilometrówka 

5. Kilometrówka z telefonu: 6 powodów dla których warto 

  • Mobilna kilometrówka zaczyna pracę od razu po ściągnięciu jej na telefon
  • Bezpieczeństwo - zgodna z przepisami, kompletna kilometrówka generowana ze smartfona
  • Otrzymasz automatyczną dokumentację wszystkich przejazdów w godzinach pracy
  • Znacznie mniej czasu poświęcanego na administrację
  • Sprawniejszy system rozliczania kilometrówek
  • Jest doskonałym uzupełnieniem ABAX Triplog – pozwala kierowcy dodawać cel przejazdu, opłaty parkingowe i drogowe. A jeśli potrzebujesz złożyć kilometrówkę dla rozliczenia kosztów lub w celach podatkowych, możesz ją przesłać będąc nadal w trasie

Zmiany podatkowe w 2019

Leasing samochodu i rozliczanie kosztów firmowych samochodów

Dowiedz się więcej