Monitoring GPS/GSM 

Oszczędzaj i kontroluj użytkowanie pojazdów

Sprawdź cenę

Jaki lokalizator GPS pojazdów wybrać?

Lokalizator GPS do samochodu służbowego - o czym należy pamiętać

Czy wiesz, że wprowadzenie monitoringu pojazdów w firmie podlega kilku zasadom o których należy pamiętać? Dowiedz się więcej o regułach jakie obowiązują przed korzystaniem z GPS w samochodzie służbowym. Przeczytaj również jak powinno się poinformować pracowników o zainstalowaniu monitoringu.

O tym wszystkim dowiesz się tutaj lub możesz porozmawiać z naszym konsultantem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Chcę porozmawiać z konsultantem

GPS do samochodu

Monitoring GPS przynosi wiele korzyści dla firm i przyczynia się do zwiększenia efektywności wykorzystania floty. Przy wyborze systemu do monitorowania GPS samochodów, bardzo ważne jest zdefiniowanie konkretnych wymagań organizacji i porównanie, którzy dostawcy są w stanie spełnić wymagane kryteria. Dla firm prowadzących ewidencję przebiegu pojazdu (kilometrówka), istotne jest również, aby system spełniał wymogi podatkowe określone przez przepisy. Dlatego tak wiele przedsiębiorstw decyduje się na lokalizator GPS

Dla wielu koordynatorów gwarancja jakości i możliwość rozbudowania systemu w przyszłości o dodatkowe usługi, bywa często decydującym czynnikiem przy wyborze systemu do monitorowania floty pojazdów. Więcej o korzyściach monitoringu pojazdów firmowych, możesz przeczytać tutaj.

Sprawdź cenę

System anty-kradzieżowy

Istnieje grupa ludzi, którzy decydują się na system GPS w celu zabezpieczenia przed kradzieżą. Żaden producent monitoringu nie da 100-procentowej gwarancji na zabezpieczenie antykradzieżowe auta. Monitoring posiadający zarówno pozycjonowanie GPS, jak i GSM, może natomiast pomóc w określeniu położenia samochodu. Dlatego jest on często postrzegany przez klientów ABAX również jako system antykradzieżowy. Możesz dowiedzieć się jak system GPS pomógł odzyskać skradziony samochód tutaj.

Bezpieczeństwo podatkowe z lokalizatorem gps do samochodu

ABAX Triplog spełnia wymagania przepisów podatkowych dotyczące ewidencji przebiegu pojazdów, kilometrówki i zarządzania dokumentacją przebiegu samochodów służbowych oraz prywatnych używanych do celów służbowych.

Jeśli kontrola skarbowa wykaże braki w dokumentacji, przedsiębiorca może utracić prawo do odliczenia pełnej kwoty VAT, musi zwrócić nienależnie odliczony podatek włącznie z odsetkami oraz zapłacić grzywnę, której maksymalny wymiar może wynieść aż 19 200 000 złotych. Wysokość grzywny zależy od sądu i jego indywidualnej oceny sytuacji podatnika.

Nasza wiedza o przepisach w tej dziedzinie umożliwia zaoferowanie naszym klientom konsultacji podatkowych jako elementu obsługi klienta, dzięki czemu możesz skupić się na tym co najważniejsze – prowadzeniem swojego biznesu.

Dowiedz się więcej tutaj.

Monitoring samochodów - z ABAX nie poniesiesz dodatkowych kosztów

Poszukujesz sposobu na łatwe zarządzanie flotą pojazdów? Z monitoringiem GPS od ABAX zyskujesz efektywne narzędzie kontroli, które pomoże Ci zoptymalizować koszty wynikające z utrzymania floty. To jednak nie jedyne korzyści, które uzyskasz dzięki ABAX Triplog.

Sprawdź cenę

Poniżej przedstawiamy niektóre zalety korzystania z lokalizatora gps do samochodu - ABAX Triplog:

1) GPS do samochodu - zwiększ efektywność floty

Zarządzając flotą samochodową ważne jest, aby móc zwiększyć efektywność, zaoszczędzić czas oraz pieniądze. 

Lokalizator GPS do samochodu jest rozwiązaniem dla firm poszukujących uniwersalnych sposobów, aby zarządzać swoją flotą pojazdów. Możliwość lokalizowania na mapie wszystkich swoich zasobów, sprawdzanie pozycji GPS oraz szczegółowych informacji na temat przebytej trasy przejazdu kierowcy oraz możliwość rozliczenia 100% VAT to tylko kilka z wielu przykładów jak przedsiębiorstwa wykorzystują moduł śledzący ABAX Triplog

2) Pozycja GPS na mapie - lepsza obsługa Klienta

Dokładne położenie kierowców pozwala na wysłanie do Klienta pracownika, który znajduje się w danym momencie najbliżej.

ABAX zarówno rozwija oraz jest właścicielem produktów i systemów firmy. Nasze urządzenia i oprogramowanie działają na zasadzie “plug and play” z myślą o bezproblemowej instalacji przez klienta. 

3) Dożywotnia gwarancja

Wszystkie moduły ABAX są wytrzymałe i wodoodporne. Każdy klient otrzymuje na produkty ABAX dożywotnią gwarancję.

4) Instalacja w 5 minut 

Moduły wykorzystują sieci telefonii komórkowej na całym świecie i bazują na najnowszej dostępnej technologii.

Z ABAX nie poniesiesz dodatkowych kosztów, a wodoodporny (IP67) moduł GPS możesz zainstalować sam lub poprosić jednego z naszych instalatorów o pomoc.

5) Gwarancja najlepszej jakości - nie kupuj tanich lokalizatorów z Chin!

Z ABAX masz pewność, że moduł jest w pełni funkcjonalny i wysokiej jakości. Na rynku polskim wiele tanich lokalizatorów pochodzi z Chin, z ABAX nie musisz się obawiać o jakość produktu. Moduły do monitorowania w całości produkujemy w Norwegii, gdzie znajduje się siedziba główna naszej firmy.

ABAX posiada certyfikaty zgodne z międzynarodowymi standardami:

  • ISO 9001 Systemy Zarządzania Jakością
  • ISO 14001 Zarządzanie Środowiskowe
  • ISO 27001 Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji

6) Monitoring GPS to pełna kontrola nad flotą pojazdów

Monitoring gps pojazdów - ABAX Triplog cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób prywatnych oraz małych i dużych firm. Monitorowanie floty pojazdów na mapie na żywo zintegrowanej z Google jest nieocenioną pomocą, aby zawsze znać aktualną lokalizację aut. Mape jest odświeżana co 30 sekund lub gdy pojazd zmienia kierunek jazdy. Sprawdzenie pozycji GPS na mapie (lokalizator współrzędnych GPS) pomaga efektywniej zarządzać flotą pojazdów.

7) Oszczędność czasu

Automatyczne raporty, dopasowane do potrzeb klienta.

8) Zmniejszenie kosztów użytkowania samochodów służbowych

System monitorowania floty pozwala na automatyczny rejestr przebiegu, kontrolę pojazdów oraz analizę stylu jazdy kierowców. Czy wiesz, że od tego w jaki sposób kierowca prowadzi samochód, zależy w dużej mierze ile zaoszczędzisz na serwisie czy paliwie? System GPS pomaga również wyeliminować nadużycia ze strony pracowników oraz gwałtowną jazdę.

Rozliczasz auto na 100%? Możesz skorzystać z automatycznie generowanych raportów. Ewidencja przebiegu pojazdu z systemu ABAX jest w pełni zgodna z urzędem podatkowym.  

9) Redukcja nieuzasadnionych przejazdów

Monitoring GPS umożliwia śledzenie samochodów na mapie. Możesz sprawdzić, gdzie w danej chwili znajduje się Twój kierowca, kontrolować historię trasy przejazdu oraz otrzymywać powiadomienia w przypadku opuszczenia ustalonego obszaru. W ten sposób zyskujesz w 100% zdalną kontrolę nad samochodami służbowymi.

 

Uniwersalny lokalizator GPS pojazdów 

W zależności od formy używania samochodów firmowych ABAX oferuje rozwiązania dopasowane do wymogów podatkowych i ochrony prywatności pracowników. ABAX Triplog to lokalizator GPS zarówno dla managera floty jak i osób używających samochodów służbowych lub swoich prywatnych aut w działalności gospodarczej czy służbowej.

Sprawdź cenę

O Technologii ABAX

ABAX rozwija i dostarcza rozwiązania dla każdego, dla kogo samochód jest narzędziem codziennej pracy. Wszystkie produkty tworzone przez ABAX wynikają z potrzeb rynku, są proste w obsłudze i instalacji oraz przynoszą znaczące korzyści naszym klientom.

ABAX zarówno rozwija oraz jest właścicielem produktów i systemów firmy. Urządzenia i oprogramowanie działa na zasadzie “plug and play” z myślą o bezproblemowej instalacji przez klienta. Moduły wykorzystują sieci telefonii komórkowej na całym świecie i bazują na najnowszej dostępnej technologii radiowej, GPS oraz GSM. Technologia urządzeń i oprogramowania, jest od 10 lat ulepszana i stale rozwijana. ABAX jest liderem w branży i zapewnia niezrównaną wydajność. Wiodąca pozycja w zakresie technologii zapewnia klientom ABAX produkty i obsługę najwyższej jakości. Zaufało nam już ponad 34 000 Klientów!