Pełna kontrola maszyn rolniczych, budowlanych i różnego rodzaju sprzętu - wszystko, co musisz wiedzieć o systemie do monitorowania GPS maszyn i sprzętu – ABAX Equipment Control!

Wiemy, że istnieje wiele pytań dotyczących urządzeń do śledzenia i monitoringu GPS maszyn i sprzętu. Nasz niezwykle kompetentny Bjørn André Hagen odpowie na twoje pytania. Jeśli masz jakieś pytania, nie zwlekaj i zadaj je w komentarzu pod filmem!

ABAX Equipment Control to system do śledzenia maszyn i sprzętu. Umożliwia lokalizowanie zasobów w czasie rzeczywistym z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Kontrolowanie maszyn rolniczych, budowlanych czy lokalizowanie sprzętu jest łatwiejsze z systemem ABAX. Urządzenie jest solidne, niezawodne i nie zwykle wydajne - w porównaniu z poprzednią generacją, wytrzymałość baterii zwiększyła się o średnio 40%. Nowa wersja oferuje również nowy i ulepszony GPS, z nową anteną i szybszym pozycjonowaniem GPS - 16 razy lepsza wydajność niż poprzednia generacja.

System umożliwia administratorowi m.in. monitorowanie dokładnego czasu użytkowania swoich maszyn i urządzeń (motogodziny), ustawianie automatycznych powiadomień o przekroczeniu strefy Geo-Fence lub przypomnienia o zbliżających się terminach przeglądu. Jest to zatem idealne narzędzie kontroli dla firm posiadających różnego rodzaju sprzęt.

Miej pewność, że wiesz co dzieje się z Twoim sprzętem. Koniec z marnowaniem czasu na poszukiwaniu zagubionych maszyn i urządzeń czy zapominaniu o terminach ich serwisu! Z ABAX Equipment Control masz pełną kontrolę z poziomu komputera, laptopa, tableta czy telefonu z dostępem do Internetu.

 

Film I: Wprowadzenie

Film II: Kontroluj maszyny oraz sprzęt

Film III: Usługa lokalizacji sprzętu

Film IV: Maszyny i sprzęt - dziennik czasu użytkowania

Film V: Lokalizacja i monitoring kontenerów

Daj nam znać poniżej jaka jest Twoja potrzeba, pomożemy!

ZAOSZCZĘDŹ DO 14% KOSZTÓW PRACY!

Nasz system GPS pomoże Ci odzyskać
kontrolę nad maszynami i sprzętem