Kilometrówka do celów VAT 

Warunkiem odliczania 100% VAT jest prowadzenie ewidencji przebiegu, która ma za zadanie udowodnić, że samochód nie jest wykorzystywany w celach innych niż związane z działalnością. Zadanie wykazania, że wszystkie przejazdy mają związek z prowadzoną działalnością leży po stronie przedsiębiorstwa.

Obowiązkiem przedsiębiorcy jest zadbanie o rzetelność prowadzonej dokumentacji pojazdu, wprowadzenie regulaminu użytkowania samochodów w firmie oraz kontrola jego przestrzegania. ABAX Triplog to więcej niż historia lokalizacji danego pojazdu. Urządzenie zapisuje wszystkie informacje o przejazdach wymagane przez urząd skarbowy.

Ewidencja przebiegu pojazdu - jak działa ABAX Triplog?

ABAX Triplog ułatwia codzienne życie pracownikowi i firmie, dzięki sprawnemu i łatwemu dokumentowaniu przemieszczania się samochodu. Koniec z papierkową robotą! ABAX Triplog to system, który automatycznie zapisuje wszystkie przebyte trasy samochodem za pomocą technologii GPS. Rejestr generuje ewidencję przebiegu pojazdu, dzięki której łatwiej spełnić wymogi przepisów podatkowych związanych z odliczaniem podatku VAT i zmniejszyć ryzyko kar. ABAX GPS jest zawsze podłączony do naszego serwera. Oznacza to, że urządzenie nieprzerwanie i automatycznie przesyła pozycje i dane do naszego serwera i zawsze jest aktualizowany za pomocą najnowszego oprogramowania - ABAX Triplog działa w czasie rzeczywistym, przez cały czas.

Co zyskujesz dzięki elektronicznej kilometrówce ABAX Triplog?

 • 100% zgodny system z przepisami podatkowymi 
 • 22-35% zmniejszenia wydatków na paliwo 
 • 98% mniejszych kosztów administracyjnych na kierowcę 
 • 61% redukcji kosztów administracji biurowej  
 • Odpowiednie raportowanie, dopasowane do wymagań klientów
 • Niezawodne pozycjonowanie floty pojazdów, niezależnie od wielkości
 • Możliwość wyeliminowania niedozwolonego użytkowania aut 
 • Wykluczasz ryzyko kar podatkowych 
 • Zmniejszasz ilość przejeżdżanych kilometrów 
 • Ordynacja Podatkowa wymaga 6-letniego przechowywania dokumentacji -
  my zapewniamy 10 lat

Skarbówka skontroluje służbowe auta

KUP TERAZ i uniknij kar podatkowych! Nasza wiedza o przepisach dotyczących ewidencji przebiegu pojazdów (kilometrówki) umożliwia zaoferowanie naszym klientom konsultacji podatkowych jako elementu obsługi klienta, dzięki czemu możesz skupić się na tym co najważniejsze – prowadzeniem swojego biznesu.

Przeczytaj więcej o ABAX Triplog tutaj.

Co mówią nasi klienci:

"Rozwiązanie Państwa Firmy jest dla Nas bardziej atrakcyjne z uwagi na ciągłość usługi niezależnie od zasięgów i możliwości operatorów GSM. Firma nie ponosi znacznego kosztu zakupu urządzenia do pozycjonowania. Jako użytkownik nie muszę mieć u siebie serwera i oprogramowania do administrowania systemem. Rezygnując z usługi ,decyzja taka nie generuje kosztów związanych z całym przedsięwzięciem".

- PHT Supon, Piotr Gudalewski

Używamy technologii od ABAX, aby monitorować i lokalizować nasze 4 samochody dostawcze. Naszą ulubioną funkcją jest możliwość sprawdzenie historii przejazdu pojazdów. Polecamy produkty ABAX innym firmom posiadającym flotę pojazdów".

- Swift Brake and Clutch Ltd

Chcesz wiedzieć więcej? 

Zostaw swój numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Automatyczne Prowadzenie Dokumentacji Pojazdu
Odlicz 100% VAT

Dowiedz się więcej