1. Kilometrówka do celów VAT 

Warunkiem odliczania 100% VAT jest prowadzenie ewidencji przebiegu, która ma za zadanie udowodnić, że samochód nie jest wykorzystywany w celach innych niż związane z działalnością. Zadanie wykazania, że wszystkie przejazdy mają związek z prowadzoną działalnością leży po stronie przedsiębiorstwa.

Sprawdź Cenę

- Co powinieneś wiedzieć?

Obowiązkiem przedsiębiorcy jest zadbanie o rzetelność prowadzonej dokumentacji pojazdu, wprowadzenie regulaminu użytkowania samochodów w firmie oraz kontrola jego przestrzegania. ABAX Triplog to więcej niż historia lokalizacji danego pojazdu. Urządzenie zapisuje wszystkie informacje o przejazdach wymagane przez urząd skarbowy.

Przedsiębiorco, dowiedz się więcej o czym należy pamiętać przed zainstalowaniem lokalizatora gps do samochodu tutaj.

- Co powinna zawierać ewidencja przebiegu pojazdu (kilometrówka dla celów VAT)?

 • Sprawdź jak powinna być prowadzona ewidencja przebiegu pojazdu w 2019 roku.
 • Jakie są nowe zasady rozliczenia kosztów samochodów osobowych. 

Więcej na ten temat tutaj.

- Jak działa e-kilometrówka czyli program ewidencji przebiegu pojazdu? 

Nie wiesz jak prowadzić kilometrówkę dla celów VAT lub obawiasz się, że zapłacić karę za nie prawidłowe dane? Lub po prostu nie chcesz tracić czasu na ręcznym prowadzeniu ewidencji przebiegu pojazdu? Skorzystaj z systemu, który zrobi to dla Ciebie automatycznie, a w dodatku możesz być w 100% pewien, że wygenerowana ewidencja przebiegu jest zgodna z obowiązującymi przepisami podatkowymi w 2019 roku.

Usługa, która pozwala na automatyczne generowanie ewidencji przebiegu pojazdu dla Twoich pojazdów ułatwia codzienne życie pracownikowi i firmie.

ABAX Triplog umożliwia sprawne i łatwe dokumentowanie przemieszczania się samochodu. Koniec z papierkową robotą! Monitoring pojazdów automatycznie zapisuje wszystkie przebyte trasy samochodem za pomocą technologii GPS. Rejestr generuje ewidencję przebiegu pojazdu, dzięki której łatwiej spełnić wymogi przepisów podatkowych związanych z odliczaniem podatku VAT i zmniejszyć ryzyko kar. ABAX GPS jest zawsze podłączony do naszego serwera. Oznacza to, że urządzenie nieprzerwanie i automatycznie przesyła pozycje i dane do naszego serwera i zawsze jest aktualizowany za pomocą najnowszego oprogramowania - gps do samochodu działa w czasie rzeczywistym, przez cały czas.

Ewidencja Przebiegu Pojazdu (Kilometrówka)
Zgodność w 100% z przepisami podatkowymi w 2019 roku

Skorzystaj z systemu do ewidencji przebiegu pojazdu, który automatycznie zapisze Twoje trasy przejazdów, aby móc odliczyć koszty uzyskania przychodów i/lub 100% VAT.

Więcej o nowych przepisach dotyczących kilometrówki, ewidencji przebiegu pojazdu oraz rozliczania kosztów firmowych samochodów w 2019 roku możesz przeczytać tutaj.

Co zyskujesz dzięki elektronicznej kilometrówce ABAX Triplog?

 • 100% zgodny system z przepisami podatkowymi 
 • 22-35% zmniejszenia wydatków na paliwo 
 • 98% mniejszych kosztów administracyjnych na kierowcę 
 • 61% redukcji kosztów administracji biurowej  
 • Odpowiednie raportowanie, dopasowane do wymagań klientów
 • Niezawodne pozycjonowanie floty pojazdów, niezależnie od wielkości
 • Możliwość wyeliminowania niedozwolonego użytkowania aut 
 • Wykluczasz ryzyko kar podatkowych 
 • Zmniejszasz ilość przejeżdżanych kilometrów 
 • Ordynacja Podatkowa wymaga 6-letniego przechowywania dokumentacji -
  my zapewniamy 10 lat

Skarbówka skontroluje służbowe auta

KUP TERAZ i uniknij kar podatkowych! Nasza wiedza o przepisach dotyczących ewidencji przebiegu pojazdów (kilometrówki) umożliwia zaoferowanie naszym klientom konsultacji podatkowych jako elementu obsługi klienta, dzięki czemu możesz skupić się na tym co najważniejsze – prowadzeniem swojego biznesu.

Przeczytaj więcej o ABAX Triplog tutaj.

Co mówią nasi klienci:

"Rozwiązanie Państwa Firmy jest dla Nas bardziej atrakcyjne z uwagi na ciągłość usługi niezależnie od zasięgów i możliwości operatorów GSM. Firma nie ponosi znacznego kosztu zakupu urządzenia do pozycjonowania. Jako użytkownik nie muszę mieć u siebie serwera i oprogramowania do administrowania systemem. Rezygnując z usługi ,decyzja taka nie generuje kosztów związanych z całym przedsięwzięciem".

- PHT Supon, Piotr Gudalewski

Używamy technologii od ABAX, aby monitorować i lokalizować nasze 4 samochody dostawcze. Naszą ulubioną funkcją jest możliwość sprawdzenie historii przejazdu pojazdów. Polecamy produkty ABAX innym firmom posiadającym flotę pojazdów".

- Swift Brake and Clutch Ltd

Chcesz wiedzieć więcej? 

Zostaw swój numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdu

Zgodność w 100% z przepisami podatkowymi w 2019 roku

Sprawdź teraz