Ewidencja przebiegu pojazdu powinna zawierać, m.in:

  • Datę przejazdu
  • Adres początku i końca każdego przejazdu
  • Cel każdego służbowego przejazdu
  • Liczbę każdorazowo i łącznie przejechanych kilometrów
  • Stan licznika na koniec każdego okresu rozliczeniowego
  • Pojemność silnika

Dowiedz się więcej

ABAX Triplog to system monitorowania pojazdów gps, który umożliwia prowadzenie pełnej ewidencji przebiegu pojazdu (kilometrówki). Elektroniczna kilometrówka zapisuje wszystkie informacje o przejazdach wymagane przez urząd skarbowy. Możesz zwiększyć korzyści z używania ABAX Triplog poprzez dodanie dodatkowych funkcji i usług.

ABAX MILEAGE REMINDER

Regularne aktualizowanie odczytów przebiegu w ABAX Triplog jest istotne dla zapewnienia dokładności i zgodności dokumentacji. ABAX Mileage Reminder co miesiąc wysyła kierowcom SMS, na który wystarczy odpowiedzieć przesyłając aktualny odczyt licznika, by ABAX Triplog automatycznie zaktualizował dane pojazdu w systemie.

ABAX TOTAL

Wszyscy klienci ABAX mają administratora, który odpowiada za zarządzanie informacjami w ewidencjach przebiegu pojazdów. ABAX może wykonywać wiele z tych czynności za Ciebie! Z ABAX Total ABAX będzie uważnie monitorować czy wszystkie Twoje urządzenia działają prawidłowo, ustawimy automatyczne raporty, będziemy obsługiwać powiadomienia i przypomnienia dla kierowców, jeśli jakieś dane nie są uzupełnione. ABAX Total to także spotkania informacyjne z pracownikami ABAX, na których klienci uczą się aktualnych regulacji prawnych w zakresie podatków i prywatności, oraz w jaki sposób używać produktów i usług ABAX w sposób
najbardziej efektywny.

ABAX DATA STORAGE

Zgodnie z prawem, dane księgowe dotyczące ewidencji przebiegu pojazdów powinny być przechowywane przez pięć lat. Dane można przechowywać zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej. Z usługą przechowywania danych ABAX Storage bierzemy odpowiedzialność za bezpieczne przechowywanie danych z ewidencji przebiegu pojazdów na siebie. Oznacza to, że wszystkie dane będą bezpiecznie przechowywane na naszych serwerach tak
długo jak tylko chcesz.* Dane będą łatwo dostępne w przypadku kontroli urzędu skarbowego.

*Dane z ewidencji przejazdów naszych klientów są przechowywane w ABAX nawet bez usługi ABAX Data Storage. Jednak odpowiedzialność za historyczną dokumentację leży po stronie klienta. Z usługą ABAX Data Storage, ABAX bierze całą odpowiedzialność za przechowywanie na siebie.

Dowiedz się również:

Elektroniczna Kilometrówka - jak działa?

POSIADASZ FLOTĘ SAMOCHODÓW?

Korzystając z ABAX Triplog

możesz zaoszczędzić blisko 6500 zł rocznie!

Dowiedz się więcej