Pełna Kontrola GPS/GSM

Inteligentne i skuteczne zarządzanie zasobami firmy

Monitorowanie pojazdów, maszyn, sprzętu, kontenerów i innych obiektów

Zamów Demo

Potrzebujesz systemu GPS, który pozwoli Ci w łatwy sposób zarządzać zasobami firmy?

Systemy monitorowania pojazdów i sprzętu stają się coraz bardziej popularne wśród przedsiębiorstw, wielkoobszarowych gospodarstwach rolnych i usługowych. Wykorzystanie satelitarnego systemu GPS do monitorowania maszyn budowlanych i rolniczych czy floty pojazdów zwiększą zyskowność firmy, a kontrola zasobów staje się o wiele bardziej efektywna i mniej czasochłonna.

Posiadasz flotę samochodów, maszyny lub sprzęt?

1. GPS do samochodu | ABAX Triplog

Z raportu opublikowanego przez Berg Insight (2018) wynika, że liczba pojazdów wyposażonych w system do monitoringu floty pojazdów osiągnie wartość 15,6 miliona do roku 2022. Nas to nie dziwi. Redukcja nieuzasadnionych przejazdów, lokalizator współrzędnych GPS, kontrola paliwa, zwiększenie bezpieczeństwa, ewidencja przebiegu pojazdu to zaledwie kilka z wielu zalet, które posiada system do monitorowania samochodów w czasie rzeczywistym.

Dowiedz się więcej o ABAX Triplog

Szeroka funkcjonalność lokalizatora GPS do samochodów powoduje, że zarówno osoby prywatne, jak i małe oraz duże firmy co raz częściej decydują się na zainstalowanie modułu GPS. System monitorowania pojazdów daje wiele możliwości zwiększenia kontroli nad autami - GPS tracker pokazuje aktualną pozycję GPS na mapie i umożliwa śledzenie floty pojazdów z każdego urządzenia podłączonego do Internetu.

Dodatkowy atut: 100% bezpieczeństwa podatkowego

Wielu naszych klientów, którzy prowadzą ewidencję przebiegu pojazdu (kilometrówka) decyduje się na gps do samochodu. Daje im to pewność, że rejestr trasy przejazdu jest poprawny i zgodny z przepisami urzędu skarbowego. Dzięki automatycznie generowanym raportom w systemie do monitorowania pojazdów, nasi klienci nie muszą wypełniać ręcznie dokumentacji każdego pojazdu. Monitoring GPS daje im możliwość automatycznego przesyłania ewidencji przebiegu pojazdu do urzędu.

2. Lokalizator GPS - śledzenie w czasie rzeczywistym maszyn, sprzętu, kontenerów i innych obiektów | ABAX Equipment Control

Gps do maszyn budowlanych i maszyn rolniczych oraz każdegu typu zasobów z własnym/bez własnego źródła zasilania daje pełną kontrolę nad majątkiem firmy. 

Chcesz znać czas pracy maszyny (motogodziny)? Potrzebujesz monitorować maszyny rolnicze i budowlane? Szukasz rozwiązania, które umożliwi Ci śledzenie oraz kontrolę gps zasobów na mapie cyfrowej? GPS tracker pomaga w lokalizowaniu i zarządzaniu majątkiem zarówno osób indywidualnych, jak i małych oraz dużych przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej o ABAX Equipment Control

ABAX Equipment Control to najlepszy lokalizator GPS dla firm m.in. z branży budowlanej, rolniczejusług serwisowych czy wynajmu urządzeń. Moduł posiada nadajnik gps oraz nadajnik gsm, aby móc monitorować zasoby nawet w pomieszczeniach zamkniętych. W przypadku słabego sygnału GPS, lokalizator automatycznie przełącza się na pozycjonowanie GSM. Dlatego monitoring maszyn budowlanych, sprzętu oraz obiektów (np. kontenery) jest idealnym systemem monitorowania jeśli szukasz niezawodnego pozycjonowania. 

3. Monitoruj Przenośny Sprzęt i Elektronarzędzia

Z ABAX Mini, zagubione elektronarzędzia i sprzęt przenośny odejdą w niepamięć. Mini lokalizatori działa w oparciu o technologię bluetooth oraz ABAX Global Network. Niezależnie od rodzaju narzędzi w samochodzie pracownika, ABAX Mini daje ci pełną kontrolę i jest idealnym systemem śledzenia drogich elektronarzędzi i sprzętu przenośnego należących do twojej firmy.

Dowiedz się więcej o ABAX Mini

Co warto wiedzieć o rozwiązaniach ABAX?

Istotnym atutem rozwiązań IoT od ABAX jest norweska jakość połączona z dożywotnią gwarancją. A co równie ważne, ABAX posiada rozwiązania na każdą kieszeń i jest do Twojej dyspozycji przez cały czas - nasz serwis klienta jest dostępny 24/7. Z angielskiego: "GPS tracker" czyli lokalizator GPS jest sposobem, aby zawsze wiedzieć gdzie znajdują się Twoje zasoby.