Pełna Kontrola GPS

Inteligentne i skuteczne zarządzanie zasobami firmy

Podaj numer telefonu jeśli chcesz wiedzieć więcej

Zapytaj o cenę

Potrzebujesz systemu GPS, który pozwoli Ci w łatwy sposób zarządzać zasobami firmy?

Systemy monitorowania pojazdów i sprzętu stają się coraz bardziej popularne wśród przedsiębiorstw, wielkoobszarowych gospodarstwach rolnych i usługowych. Wykorzystanie satelitarnego systemu GPS do monitorowania maszyn budowlanych i rolniczych czy floty pojazdów zwiększą zyskowność firmy, a kontrola zasobów staje się o wiele bardziej efektywna i mniej czasochłonna.

Istotnym atutem rozwiązań IoT od ABAX jest norweska jakość połączona z dożywotnią gwarancją. A co równie ważne, ABAX posiada rozwiązania na każdą kieszeń i jest do Twojej dyspozycji przez cały czas - nasz serwis klienta jest dostępny 24/7.

Posiadasz flotę samochodów, maszyny lub sprzęt?

Lokalizator GPS do samochodu

Z raportu opublikowanego przez Berg Insight (2018) wynika, że liczba pojazdów wyposażonych w system do monitoringu floty pojazdów osiągnie wartość 15,6 miliona do roku 2022. Nas to nie dziwi. Redukcja nieuzasadnionych przejazdów, lokalizator współrzędnych GPS, kontrola paliwa, zwiększenie bezpieczeństwa, ewidencja przebiegu pojazdu to zaledwie kilka z wielu zalet, które posiada system do monitorowania samochodów w czasie rzeczywistym.

Szeroka funkcjonalność lokalizatora GPS do samochodów powoduje, że zarówno osoby prywatne, jak i małe oraz duże firmy co raz częściej decydują się na zainstalowanie modułu GPS. System monitorowania pojazdów daje wiele możliwości zwiększenia kontroli nad autami - pozycje GPS na mapie można śledzić z każdego urządzenia podłączonego do Internetu.

Dodatkowy atut: 100% bezpieczeństwa podatkowego

Monitoring GPS – ABAX Triplog jest zgodny z przepisami urzędu skarbowego, a dzięki automatycznie generowanym raportom nasi klienci nie muszą wypełniać ręcznie ewidencji przebiegu pojazdu (kilometrówki).

Dowiedz się więcej

ABAX Equipment Control – kontrola maszyn rolniczych oraz budowlanych, monitorowanie gps różnego rodzaju sprzętu

Chcesz znać czas pracy maszyny (motogodziny)? Potrzebujesz kontrolować maszyny rolnicze i budowlane? Szukasz rozwiązania, które umożliwi Ci śledzenie maszyn oraz kontrolę gps nad sprzętem? ABAX Equipment Control to idealne rozwiązanie dla firm m.in. z branży budowlanej, usług serwisowych oraz wynajmu urządzeń.

Dowiedz się więcej 

Monitoruj Przenośny Sprzęt i Elektronarzędzia

TECHNOLOGIA BLUETOOTH ORAZ ABAX GLOBAL NETWORK

Z ABAX Mini, zagubione elektronarzędzia i sprzęt przenośny odejdą w niepamięć. Niezależnie od rodzaju narzędzi w samochodzie pracownika, ABAX Mini daje ci pełną kontrolę i jest idealnym systemem śledzenia drogich elektronarzędzi i sprzętu przenośnego należących do twojej firmy.

Dowiedz się więcej

Zainteresowały Cię nasze rozwiązania IoT? Co zatem możesz zrobić?

  1. Kup nasze produkty online (link)
  2. Weź udział w teście (link), aby sprawdzić, które rozwiązanie najlepiej pasuje do Twoich potrzeb
  3. Porozmawiaj i/lub spotkaj się z naszym konsultantem, wystarczy, że podasz nam swój numer telefonu poniżej, oddzwonimy.