Jaki lokalizator GPS pojazdów wybrać?

Lokalizator GPS do samochodu

Monitoring GPS przynosi wiele korzyści dla firm i przyczynia się do zwiększenia efektywności wykorzystania floty. Przy wyborze systemu do monitorowania GPS samochodów, bardzo ważne jest zdefiniowanie konkretnych wymagań organizacji i porównanie, którzy dostawcy są w stanie spełnić wymagane kryteria. Dla firm prowadzących ewidencję przebiegu pojazdu (kilometrówka), istotne jest również, aby system spełniał wymogi podatkowe określone przez przepisy.

Dla wielu koordynatorów gwarancja jakości i możliwość rozbudowania systemu w przyszłości o dodatkowe usługi, bywa często decydującym czynnikiem przy wyborze systemu do monitorowania floty pojazdów

Lokalizator GPS pojazdów

Monitoring samochodów - z ABAX nie poniesiesz dodatkowych kosztów

Poszukujesz sposobu na łatwe zarządzanie flotą pojazdów? Z monitoringiem GPS od ABAX zyskujesz efektywne narzędzie kontroli, które pomoże Ci zoptymalizować koszty wynikające z utrzymania floty. To jednak nie jedyne korzyści, które uzyskasz dzięki ABAX Triplog.

Poniżej przedstawiamy niektóre zalety korzystania z lokalizatora gps do samochodu - ABAX Triplog:

- GPS do samochodu - zwiększ efektywność floty

Zarządzając flotą samochodową ważne jest, aby móc zwiększyć efektywność, zaoszczędzić czas oraz pieniądze. 

Lokalizator GPS do samochodu jest rozwiązaniem dla firm poszukujących uniwersalnych sposobów, aby zarządzać swoją flotą pojazdów. Możliwość lokalizowania na mapie wszystkich swoich zasobów, sprawdzanie pozycji GPS oraz szczegółowych informacji na temat przebytej trasy przejazdu kierowcy oraz możliwość rozliczenia 100% VAT to tylko kilka z wielu przykładów jak przedsiębiorstwa wykorzystują moduł śledzący ABAX Triplog

- Dodatkowe usługi monitoringu GPS

Możesz zwiększyć korzyści z używania ABAX Triplog poprzez dodanie dodatkowych funkcji i usług.

- Pozycja GPS na mapie - lepsza obsługa Klienta

Dokładne położenie kierowców pozwala na wysłanie do Klienta pracownika, który znajduje się w danym momencie najbliżej.

ABAX zarówno rozwija oraz jest właścicielem produktów i systemów firmy. Nasze urządzenia i oprogramowanie działają na zasadzie “plug and play” z myślą o bezproblemowej instalacji przez klienta. 

- Dożywotnia gwarancja

Wszystkie moduły ABAX są wytrzymałe i wodoodporne. Każdy klient otrzymuje na produkty ABAX dożywotnią gwarancję.

- Instalacja w 5 minut 

Moduły wykorzystują sieci telefonii komórkowej na całym świecie i bazują na najnowszej dostępnej technologii.

Z ABAX nie poniesiesz dodatkowych kosztów, a wodoodporny (IP67) moduł GPS możesz zainstalować sam lub poprosić jednego z naszych instalatorów o pomoc.

- Gwarancja jakości

ABAX posiada certyfikaty zgodne z międzynarodowymi standardami:

  • ISO 9001 Systemy Zarządzania Jakością
  • ISO 14001 Zarządzanie Środowiskowe
  • ISO 27001 Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji

- Monitoring GPS to pełna kontrola nad flotą pojazdów

Monitoring gps pojazdów - ABAX Triplog cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób prywatnych oraz małych i dużych firm. Monitorowanie floty pojazdów na mapie na żywo zintegrowanej z Google jest nieocenioną pomocą, aby zawsze znać aktualną lokalizację aut. Mape jest odświeżana co 30 sekund lub gdy pojazd zmienia kierunek jazdy. Sprawdzenie pozycji GPS na mapie (lokalizator współrzędnych GPS) pomaga efektywniej zarządzać flotą pojazdów.

- Kontrola paliwa

Jednym z największych kosztów prowadzenia działalności, gdzie używane są pojazdy są koszty zakupu paliwa. Kontroluj poziom zużycia paliwa w monitorowanych pojazdach.

- Oszczędność czasu

Automatyczne raporty, dopasowane do potrzeb klienta.

- Zmniejszenie kosztów użytkowania samochodów służbowych

Z ABAX Triplog firma zaoszczędzi miesięcznie około 6,500 zł.

- Redukcja nieuzasadnionych przejazdów

Unikniesz kar podatkowych i zaoszczędzisz pieniądze.

- Bezpieczeństwo podatkowe z monitoringiem pojazdów ABAX Triplog

ABAX Triplog spełnia wymagania przepisów podatkowych dotyczące ewidencji przebiegu pojazdów, kilometrówki i zarządzania dokumentacją przebiegu samochodów służbowych oraz prywatnych używanych do celów służbowych.

Jeśli kontrola skarbowa wykaże braki w dokumentacji, przedsiębiorca może utracić prawo do odliczenia pełnej kwoty VAT, musi zwrócić nienależnie odliczony podatek włącznie z odsetkami oraz zapłacić grzywnę, której maksymalny wymiar może wynieść aż 19 200 000 złotych. Wysokość grzywny zależy od sądu i jego indywidualnej oceny sytuacji podatnika.

Nasza wiedza o przepisach w tej dziedzinie umożliwia zaoferowanie naszym klientom konsultacji podatkowych jako elementu obsługi klienta, dzięki czemu możesz skupić się na tym co najważniejsze – prowadzeniem swojego biznesu.

- Uniwersalny lokalizator GPS pojazdów 

W zależności od formy używania samochodów firmowych ABAX oferuje rozwiązania dopasowane do wymogów podatkowych i ochrony prywatności pracowników. ABAX Triplog to lokalizator GPS zarówno dla managera floty jak i osób używających samochodów służbowych lub swoich prywatnych aut w działalności gospodarczej czy służbowej.

Podstawą urządzeń firmy ABAX jest moduł ABAX Triplog. Montowany na szybie moduł mieści się w małej, wodoodpornej (IP67) i bardzo wytrzymałej obudowie.

Moduły wykorzystują sieci telefonii komórkowej na całym świecie i bazują na najnowszej dostępnej technologii radiowej, GPS oraz GSM.

O Technologii ABAX

ABAX rozwija i dostarcza rozwiązania dla każdego, dla kogo samochód jest narzędziem codziennej pracy. Wszystkie produkty tworzone przez ABAX wynikają z potrzeb rynku, są proste w obsłudze i instalacji oraz przynoszą znaczące korzyści naszym klientom.

ABAX zarówno rozwija oraz jest właścicielem produktów i systemów firmy. Urządzenia i oprogramowanie działa na zasadzie “plug and play” z myślą o bezproblemowej instalacji przez klienta. Technologia urządzeń i oprogramowania opracowana we współpracy z firmami Siemens i Telenor (największym operatorem sieci telefonicznej w Norwegii), jest od 10 lat ulepszana i stale rozwijana. Współpraca ta sprawiła, że ABAX jest liderem w branży i zapewnia niezrównaną wydajność. Wiodąca pozycja w zakresie technologii zapewnia klientom ABAX produkty i obsługę najwyższej jakości.

POSIADASZ FLOTĘ SAMOCHODÓW?

Korzystając z ABAX Triplog

możesz zaoszczędzić blisko 6500 zł rocznie!

Dowiedz się więcej