Sprzedaż

Lokalizator gps do samochodu ułatwia codzienną pracę i zwiększa bezpieczeństwo pracowników. System pozwala na monitoring GPS pojazdów oraz automatyczne prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu (kilometrówka).

Dokumentowanie i sprawdzanie historii trasy przejazdów, bez dodatkowych narzędzi jest bardzo czasochłonne. Dzięki ABAX zaoszczędzisz czas i uprościsz proces dokumentowania przejazdów, poprzez automatyczne i dokładne zapisywanie przejazdów w godzinach pracy. Możesz być pewien, że z ABAX otrzymasz niezbędne raporty spełniające wymagania wynikające z przepisów.

Lokalizator gps do samochodu ułatwia codzienną pracę i zwiększa bezpieczeństwo pracowników. System do zarządzania flotą samochodową posiada również funkcję - ewidencja przebiegu pojazdu (kilometrówka), aby w łatwy sposób spełnić wymagania urzędu podatkowe - dokumentacja jest zgodna z przepisami prawa podatkowego. Uprość proces dokumentowania przebiegu pojazdów i otrzymuj rzetelne raporty z automatyczną dokumentacją wszystkich służbowych przejazdów.

Dowiedz się więcej

POLECANE PRODUKTY ABAX
PRZYDATNE NARZĘDZIA
CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

ABAX Triplog 

Pakiety: Let's start this or Let's do more

Dowiedz się więcej o naszych pakietach

ABAX Triplog app 

Generowanie elektronicznej ewidencji przejazdów, zgodnej z regulacjami podatkowymi, bezpośrednio na Twoim smartfonie. 

ABAX Triplog hardware 

ABAX opatentował urządzenie, które automatycznie dokumentuje wszystkie przejazdy za pomocą sieci GPS.

Crosswater Ltd

"Jeśli szukasz systemu automatycznej rejestracji kilometrażu służbowego i prywatnego, który jest łatwy w użyciu, prosty w instalacji, respektuje prywatność pracowników, a także zapewnia kompletne rozwiązanie zgodne z podatkami, nie szukaj dalej niż ABAX Triplog. To była świetna inwestycja dla Crosswater."

- Tim Powell, Group Financial Director