Sektor publiczny

Poszukujesz rozwiązań, które pozwolą na zwiększenie jakości obsługi klienta? Co powiesz na podniesienie efektywności, a także na automatycznie generowane raporty, które są zgodne z przepisami prawa podatkowego.

Oferujemy usługi optymalizacyjne dla sektora publicznego. Monitorowanie pojazdów słuzbowych na bieżąco jest ważne, jednak ważniejszym jest skupienie na jakości usług, wydajności oraz zadowoleniu klientów. ABAX pomoże mieścić się w budżecie, prowadzić rzetelną dokumentację zgodną z przepisami podatkowymi, zapewniać lepszą obsługę klienta oraz wesprze w generalnych usługach, które wymagają użycia samochodów. ABAX pomaga również kontrolować maszyny i urządzenia i monitorować jak są używane, także w przypadku współpracy z podwykonawcami. Lokalizowanie pojazdów oraz maszyn czy urządzeń nie powinno zabierać cennego czasu. Z ABAX dokładna lokalizacja jest stale widoczna na mapie.

POLECANE PRODUKTY ABAX
PRZYDATNE NARZĘDZIA
CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

ABAX Triplog

Pakiet: You've got this

Dowiedz się więcej o naszych pakietach

ABAX Equipment Control

Pakiet: What happened

Dowiedz się więcej o naszych pakietach

ABAX Report Package

Różne raporty podatkowe i wydajnościowe, które zostały dostosowane do istniejących regulacji i potrzeb klienta.

ABAX Scheduled Reports

Dostosuj najbardziej użyteczne raporty i wysyłaj je automatycznie na adres e-mail według ustalonego harmonogramu. 

ABAX Mobile

Aplikacja ABAX Mobile umożliwia kierowcy kontrolowanie i aktualizowanie ewidencji przebiegu w systemie ABAX bezpośrednio na smartfonie. 

Assured Group Ltd

“ABAX Triplog pomógł nam zmniejszyć zużycie paliwa, pozwolił na kontrolę czasu pracy, jak również zautomatyzował planowanie prac i weryfikację ich wykonania.”

- Karen McMillan, Fleet Coordinator and Administration

Opals Group Ltd

"Poziom usług świadczonych przez ABAX w połączeniu z wartością, jaką przynoszą ich produkty, sprawia, że bez zastanowienia polecę ABAX każdej firmie, bez względu na wielkość floty pojazdów, którą obsługują.

Poziom usług nie ma sobie równych i naprawdę firma ABAX daje z siebie wszystko, aby ich klienci byli zadowoleni ".

- Sam Hodge, Commercial Director