Sektor publiczny

Poszukujesz rozwiązań, które pozwolą na zwiększenie jakości obsługi klienta? Co powiesz na podniesienie efektywności, a także na automatycznie generowane raporty, które są zgodne z przepisami prawa podatkowego.

Oferujemy usługi optymalizacyjne dla sektora publicznego. Monitorowanie pojazdów słuzbowych na bieżąco jest ważne, jednak ważniejszym jest skupienie na jakości usług, wydajności oraz zadowoleniu klientów. ABAX pomoże mieścić się w budżecie, prowadzić rzetelną dokumentację zgodną z przepisami podatkowymi, zapewniać lepszą obsługę klienta oraz wesprze w generalnych usługach, które wymagają użycia samochodów. GPS do samochodu jest idealnym sposobem, aby znać dokładną trasę przejazdów oraz aktualną lokalizację pojazdów. Rozwiązania IoT do zarządzania flotą samochodową jest kompleksowym rozwiązaniem, aby zwiększyć efektywność w firmie.

Dowiedz się więcej

ABAX pomaga również kontrolować maszyny i sprzęt oraz monitorować jak są używane, także w przypadku współpracy z podwykonawcami. Lokalizowanie pojazdów oraz maszyn czy urządzeń nie powinno zabierać cennego czasu. Z ABAX dokładna lokalizacja jest stale widoczna na mapie cyfrowej. Nasze rozwiązania są idealne dla każdego typu sprzętu - monitoring gps maszyn budowlanych, gps do maszyn rolniczych itp. Nadajnik gps posiada teraz zwiększoną wydajność baterii oraz ulepszony gps. Możesz dokładnie sprawdzać roboczogodziny sprzętu, ustawiać powiadomienia o nadchodzących przeglądach i wiele więcej z systemem telematycznym od ABAX.

Dowiedz się więcej

POLECANE PRODUKTY ABAX
PRZYDATNE NARZĘDZIA
CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

ABAX Triplog

Pakiety: We've got this oraz ABAX has this

Dowiedz się więcej o naszych pakietach

ABAX Equipment Control

Pakiet: Where was it 

Dowiedz się więcej o naszych pakietach

ABAX Maps

Zapewni ci narzędzia takie jak ABAX Fleet Control i ABAX Traffic Flow, które pomogą Ci efektywniej zarządzać flotą.

ABAX Report Package

Różne raporty podatkowe i wydajnościowe, które zostały dostosowane do istniejących regulacji i potrzeb klienta.

ABAX Assist

Dostosuj do swoich potrzeb najbardziej przydatne i istotne raporty, otrzymuj powiadomienia o sytuacji wymagającej uwagi i wysyłaj automatycznie SMS-y do kierowców, przypominając o aktualizacji łącznego przebiegu

Tee-Kay Packaging Ltd

"ABAX posiada intuicyjną technologię i sprostał naszym oczekiwaniom”.

- Paul Kilby, Communications Manager 

Edge Equipment Hire 

"Otrzymaliśmy 9 modułów śledzenia do samodzielnej instalacji i zgodnie z obietnicą ich instalacja była bardzo łatwa i zajęła ledwie kilka minut!"

- Lee Forshaw