Rolnictwo

Szukasz lokalizatora GPS do sprzętu i maszyn rolniczych (np. traktora, ładowacza, ciągnika, naczepy itp.)? Czy masz pewność, że pracownik nie korzysta z Twoich pojazdów rolniczych po godzinach pracy? Szukasz oprogramowania dla rolnictwa, które zaoszczędzi Twój czas i obniży koszty utrzymania maszyn rolniczych?

Niezawodne rozwiązania od ABAX dla rolników to precyzyjne rolnictwo i poprawa efektywności pracy maszyn i sprzętu. Monitorowanie parku maszyn rolniczych jest łatwiejsze z systemem do lokalizacji GPS. Wielu naszych Klientów korzysta z gps do traktora czy gps do ciągnika i zauważa redukcję kosztów już po pierwszym miesiącu użytkowania. 

GPS Rolniczy

Gps dla rolnictwa to rozwiązanie od ABAX, które sprawdza się doskonale jako narzędzie umożliwiające kontrolę maszyn rolniczych dzięki funkcji śledzenia i lokalizacji współrzędnych GPS. Zyskaj dostęp do dziennika użytkowania (motogodziny, roboczogodziny) oraz nadzoruj na bieżąco położenie maszyn rolniczych na mapie cyfrowej. Automatyczne raporty dopasowane do potrzeb klientów wspomogą zarządzanie taborem rolniczym. Kontroluj maszyny rolnicze i wyeliminuj nieautoryzowane użytkowanie po godzinach pracy.

Dowiedz się na temat rozwiązań telematycznych wykorzystujących technologię GPS/GSM/A-GPS dla rolnictwa.

Czytaj więcej 

POLECANE PRODUKTY ABAX
PRZYDATNE NARZĘDZIA
CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

ABAX Equipment Control

Pakiet: Where is it, Where was it oraz What happened

Dowiedz się więcej o naszych pakietach

ABAX Maps

Zapewni ci narzędzia takie jak ABAX Fleet Control i ABAX Traffic Flow, które pomogą Ci efektywniej zarządzać parkiem maszyn.

ABAX Tags

Dodawaj tagi do urządzeń na mapach i w raportach w celu sortowania, filtrowania i porządkowania pojazdów oraz urządzeń.

ABAX Usage logging

Nadzoruje kiedy i jak często Twoje urządzenia były używane, zabezpieczając dodatkowo przed nieplanowanych użytkowaniem.

DWA Claims Ltd

"System ABAX był lepszy od poprzednich dwóch systemów pod względem łatwości użytkowania, instalacji, skuteczności i faktu, że naprawdę działa."

- Ashley Potter