Handlowcy i przedsiębiorcy

Tracisz czas na ręcznym prowadzeniu kilometrówki lub poszukiwaniu zagubionych maszyn i urządzeń? Potrzebujesz lokalizatora GPS, aby monitorować i kontrolować flotę aut czy użycie maszyn i urządzeń? Odzyskaj pełną kontrolę z nowoczesnymi rozwiązaniami ABAX.

Zarządzanie flotą samochodową staje się łatwe z nowoczesnym systemem telematycznym od ABAX. Rozwiązanie IoT pomaga kontrolować wszystkie zasoby na jednej platformie.
Z każdego urządzenia podłączonego do Internetu możesz nadzorować pozycję GPS na mapie, ustawiać powiadomienia o okresowych przeglądach oraz sprawdzać czas pracy. Każdy przedsiębiorca znajdzie rozwiązanie IoT dla siebie - urządzenie lokalizujące do samochodu służbowego, nadajnik gps, aby śledzić maszyny i sprzęt czy mini lokalizator elektronarzędzi oraz sprzętu przenośnego

Dowiedz się więcej

Ewidencja przebiegu pojazdu

Dokumentowanie wszystkich swoich przejazdów zgodnie z przepisami jest niezwykle ważne, ale jednocześnie bardzo czasochłonne i trudne do wykonania w czasie dnia pracy. ABAX może Ci w tym pomóc. Automatycznie tworzona dokumentacja ABAX zawiera wszystkie niezbędne dane do kontroli, jest zawsze aktualna i zgodna z przepisami podatkowymi.

Dowiedz się więcej

POLECANE PRODUKTY ABAX
PRZYDATNE NARZĘDZIA
CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

ABAX Triplog

Pakiety: You've got this oraz We've got this

Dowiedz się więcej o naszych pakietach

ABAX Equipment Control

Pakiety: Where is it, Where was it oraz What happened 

Dowiedz się więcej o naszych pakietach

ABAX Report Package

Różne raporty podatkowe i wydajnościowe, które zostały dostosowane do istniejących regulacji i potrzeb klienta.

ABAX Fleet Control

Lokalizacja wszystkich Twoich pojazdów wyposażonych w ABAX Triplog w czasie rzeczywistym na cyfrowej mapie.

ABAX Mobile 

Aplikacja ABAX Mobile umożliwia kierowcy kontrolowanie i aktualizowanie ewidencji przejazdów  w  systemie ABAX bezpośrednio na smartfonie. 

ABAX SMS Service 

Wysyłaj wiadomości SMS bezpośrednio do swoich kierowców z konta administratora.

Mårstig Construction AS

"Mamy teraz pełną kontrolę nad wszystkimi wydatkami, co ułatwiło nam pracę w biurze, a także pozwoliło zaoszczędzić czas na sprzedaż w terenie".

-Alexander Sæthre (Sic)