Branża budowlana

Chcesz obniżyć koszty i uzyskać lepszą kontrolę nad flotą pojazdów? Potrzebujesz efektywnego systemu monitorowania GPS, który pozwoli na zwiększenie wydajności operacyjnej i ograniczy nieplanowane użytkowanie oraz przestoje pojazdów i sprzętu?

Kontrolowanie kosztów floty w branży budowlanej jest bardzo ważne. ABAX zwiększa wydajność operacyjną poprzez ograniczenie nieplanowego użytkowania oraz niepotrzebnych przestojów maszyn oraz sprzętu. GPS do maszyn budowlanych daje Ci także narzędzia potrzebne do efektywnego zarządzania pojazdami w terenie – bezpośrednio z poziomu smartfona.

Funkcjonalne rozwiązania umożliwiają pełny monitoring i kontrolę różnego rodzaju maszyn i sprzętu oraz nadzór nad pojazdami. Lokalizator GPS z precyzyjnym rozliczeniem faktycznego czasu pracy (licznik motogodzin, roboczogodzin) zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.

Dowiedz się więcej

POLECANE PRODUKTY ABAX
PRZYDATNE NARZĘDZIA
CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

ABAX Triplog

Pakiety: We've got this oraz ABAX has this

Dowiedz się więcej o naszych pakietach

ABAX Equipment Control

Pakiet: Where was it 

Dowiedz się więcej o naszych pakietach

ABAX Fleet Control

Lokalizacja wszystkich Twoich pojazdów wyposażonych w ABAX Triplog w czasie rzeczywistym na cyfrowej mapie.

ABAX Usage Logging

Nadzoruje kiedy i jak często Twoje urządzenia były używane, zabezpieczając dodatkowo przed nieplanowanych użytkowaniem.

ABAX Report Package

Różne raporty podatkowe i wydajnościowe, które zostały dostosowane do istniejących regulacji i potrzeb klienta.

NB Construction LTD

"Zdecydowanie polecam ABAX innym. Bardzo szybko i sprawnie przeszliśmy do ABAX od innego dostawcy i jesteśmy zadowoleni z naszej decyzji. Świetna współpraca i wsparcie od całego zespołu ABAX."

- Chloe Russell, Admin Manager 
 

APL Construction LTD

“APL Construction poszukiwało łatwego w obsłudze systemu do monitoringu i lokalizacji GPS, który dostarczałby rzetelnych informacji dotyczących miejsca pobytu floty pojazdów. ABAX posiada bardzo prosty w obsłudze interfejs użytkownika. System od ABAX pomógł nam zwiększyć produktywność i stał się istotną częścią naszych procesów biznesowych. Ponadto obsługa posprzedażowa jest na najwyższym poziomie. Zdecydowanie dokonaliśmy właściwej decyzji wybierając ABAX jako naszego dostawcę.”

- Barry Hall, Office Manager