Branża budowlana

Chcesz obniżyć koszty i uzyskać lepszą kontrolę nad flotą pojazdów? Potrzebujesz efektywnego systemu monitorowania GPS, który pozwoli na zwiększenie wydajności operacyjnej i ograniczy nieplanowane użytkowanie oraz przestoje pojazdów i sprzętu?

Kontrolowanie kosztów floty w branży budowlanej jest bardzo ważne. ABAX zwiększa wydajność operacyjną poprzez ograniczenie nieplanowego użytkowania oraz niepotrzebnych przestojów urządzeń. ABAX daje Ci także narzędzia potrzebne do efektywnego zarządzania pojazdami w terenie – bezpośrednio z poziomu smartfona. Funkcjonalne rozwiązania umożliwiają pełny monitoring i kontrolę różnego rodzaju maszyn i sprzętu oraz nadzór nad pojazdami. Lokalizator GPS z precyzyjnym rozliczeniem faktycznego czasu pracy zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.

POLECANE PRODUKTY ABAX
PRZYDATNE NARZĘDZIA
CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

ABAX Triplog

Pakiety: We've got this oraz ABAX has this

Dowiedz się więcej o naszych pakietach

ABAX Equipment Control

Pakiet: Where was it 

Dowiedz się więcej o naszych pakietach

ABAX Fleet Control

Lokalizacja wszystkich Twoich pojazdów wyposażonych w ABAX Triplog w czasie rzeczywistym na cyfrowej mapie.

ABAX Usage Logging

Nadzoruje kiedy i jak często Twoje urządzenia były używane, zabezpieczając dodatkowo przed nieplanowanych użytkowaniem.

ABAX Report Package

Różne raporty podatkowe i wydajnościowe, które zostały dostosowane do istniejących regulacji i potrzeb klienta.

NB Construction LTD

"Zdecydowanie polecam ABAX innym. Bardzo szybko i sprawnie przeszliśmy do ABAX od innego dostawcy i jesteśmy zadowoleni z naszej decyzji. Świetna współpraca i wsparcie od całego zespołu ABAX."

- Chloe Russell, Admin Manager 
 

APL Construction LTD

“APL Construction poszukiwało łatwego w obsłudze systemu do monitoringu i lokalizacji GPS, który dostarczałby rzetelnych informacji dotyczących miejsca pobytu floty pojazdów. ABAX posiada bardzo prosty w obsłudze interfejs użytkownika. System od ABAX pomógł nam zwiększyć produktywność i stał się istotną częścią naszych procesów biznesowych. Ponadto obsługa posprzedażowa jest na najwyższym poziomie. Zdecydowanie dokonaliśmy właściwej decyzji wybierając ABAX jako naszego dostawcę.”

- Barry Hall, Office Manager