Branża budowlana

Chcesz obniżyć koszty i uzyskać lepszą kontrolę nad flotą pojazdów? Potrzebujesz efektywnego systemu monitorowania GPS, który pozwoli na zwiększenie wydajności operacyjnej i ograniczy nieplanowane użytkowanie oraz przestoje pojazdów i sprzętu?

Firmy świadczące kompleksowe usługi w zakresie budowy, remontu oraz prac konserwatorskich w wielu przypadkach poszukają rozwiązań, które pozwolą im monitorować flotę pojazdów, maszyny, sprzęt, kontenery oraz elektronarzędzia.

Wielu naszych klientów korzysta z systemu ABAX, który działa w oparciu o technologię GPS/GSM/A-GPS, w celu monitorowania zasobów oraz wykrywania przestojów na budowie. W przypadku pomieszczeń zamkniętych, urządzenie przełącza się automatycznie na sygnał GSM, a właściciel nie traci z oczu swojego mienia.

Lokalizator GPS z precyzyjnym rozliczeniem faktycznego czasu pracy (licznik motogodzin, roboczogodzin) zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Monitoring maszyn budowlanych to funkcjonalne rozwiązania umożliwiające monitoring GPS i kontrolę różnego rodzaju maszyn i sprzętu oraz zarządzanie flotą pojazdów.

Efektywne Zarządzanie

GPS do maszyn budowlanych i róznego typu sprzętu i innych zasobów budowlanych to skuteczne narzędzia, aby efektywnie zarządzać majątkiem firmy w terenie – bezpośrednio z poziomu smartfona.

Pełna Kontrola

Firmy budowlane korzystają z monitoringu GPS w celu zwiększenia kontroli i efektywności. Dla właścicieli istotnym argumentem jest możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się ich sprzęt oraz jak długo był używany. Szczegółowe raporty w systemie ABAX pozwalają firmom budowlanym prawidłowe fakturowanie motogodzin, zgodnie z ilością czasu pracy sprzętu.

Kontrolowanie kosztów floty w branży budowlanej jest bardzo ważne. ABAX zwiększa wydajność operacyjną poprzez ograniczenie nieplanowego użytkowania oraz niepotrzebnych przestojów maszyn oraz sprzętu.

Na dużych i małych placach budowy, firmy korzystają również z modułów z wbudowaną baterią zasilającą w celu stałej kontroli, gdzie znajduje się ich zasoby bez własnego źródła zasilania, jak np. kontenery. 

Dowiedz się więcej

POLECANE PRODUKTY ABAX
PRZYDATNE NARZĘDZIA
CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

ABAX Triplog

Pakiety: We've got this oraz ABAX has this

Dowiedz się więcej o naszych pakietach

ABAX Equipment Control

Pakiet: Where was it 

Dowiedz się więcej o naszych pakietach

ABAX Fleet Control

Lokalizacja wszystkich Twoich pojazdów wyposażonych w ABAX Triplog w czasie rzeczywistym na cyfrowej mapie.

ABAX Usage Logging

Nadzoruje kiedy i jak często Twoje urządzenia były używane, zabezpieczając dodatkowo przed nieplanowanych użytkowaniem.

ABAX Report Package

Różne raporty podatkowe i wydajnościowe, które zostały dostosowane do istniejących regulacji i potrzeb klienta.

NB Construction LTD

"Zdecydowanie polecam ABAX innym. Bardzo szybko i sprawnie przeszliśmy do ABAX od innego dostawcy i jesteśmy zadowoleni z naszej decyzji. Świetna współpraca i wsparcie od całego zespołu ABAX."

- Chloe Russell, Admin Manager 
 

APL Construction LTD

“APL Construction poszukiwało łatwego w obsłudze systemu do monitoringu i lokalizacji GPS, który dostarczałby rzetelnych informacji dotyczących miejsca pobytu floty pojazdów. ABAX posiada bardzo prosty w obsłudze interfejs użytkownika. System od ABAX pomógł nam zwiększyć produktywność i stał się istotną częścią naszych procesów biznesowych. Ponadto obsługa posprzedażowa jest na najwyższym poziomie. Zdecydowanie dokonaliśmy właściwej decyzji wybierając ABAX jako naszego dostawcę.”

- Barry Hall, Office Manager