Bartek Banachowicz podpisał kontrakt ABAX Talents

autor -
Dzisiaj (tj. 14 maja br.) Bartłomiej Banachowicz z Poznania odwiedził nas w polskiej siedzibie ABAX w Gdyni, w celu podpisania rocznego kontraktu sponsoringowego ABAX Talents.

ABAX wspiera talenty i ludzi z pasją, a Bartek idealnie wpisuje się w założenia programu ABAX Talents.  Spotkanie odbyło się w miłej i swobodnej atmosferze, obecni przy podpisywaniu kontraktu mogli poznać się bliżej i porozmawiać o założeniach programu, jak również opowiedzieć Bartkowi na temat misji i wartości jakie reprezentuje firma ABAX.

Agata i Bartek po podpisaniu kontraktu ABAX Talents

Spotkanie rozpoczęła Agata Żurek, Country Manager ABAX Poland, opowiadając naszemu młodemu talentowi z czego wywodzi się ABAX Talents, przybliżyła branżę oraz rozwiąza telematyczne - monitoring GPS/GSM pojazdów, maszyn i sprzętu. Następnie Beata Kaniok-Jensen, Marketing Coordinator, wyjaśniła jakie korzyści płyną z uczestnictwa w programie, jak również omówiła plan ramowy współpracy z talentem. Była również okazja, aby wymienić się spostrzeżeniami oraz pożartować, jednym słowem miło spędzić czas.

Podpisanie kontraktu ABAX Talents

Na koniec spotkania, Bartłomiej Banachowicz oraz Agata Żurek podpisali kontrakt ABAX Talents. Jako, że Bartek ma 17 lat kontrakt zostanie również podpisany przez jego rodziców.

Podpisanie kontraktu ABAX Talent
Agata i Bartek z ABAX Talents
ABAX Talents podpisanie kontraktu z Bartkiem Banachowiczem
Agata Żurek i Bartek Banachowicz z ABAX Talents podczas podpisania kontraktu sponsoringowego

Bartku, jeszcze raz gratulujemy wygranej i bardzo się cieszymy, że będziesz reprezentował polski oddział w międzynarodowym programie ABAX Talents.