Co to jest ABAX Triplog i dlaczego warto?

autor -
Posiadasz flotę pojazdów? Szukasz precyzyjnego monitoringu GPS? A może potrzebujesz mobilnej ewidencji przebiegu pojazdów (kilometrówki)?
W zależności od formy używania samochodów firmowych ABAX oferuje rozwiązania dopasowane do wymogów podatkowych, ochrony prywatności pracowników oraz potrzeb klientów. Mamy idealny produkt zarówno dla managera floty jak i osób używających samochodów służbowych lub swoich prywatnych aut w działalności gospodarczej czy służbowej.

CO TO JEST TRIPLOG?

Triplog to inteligentne rozwiązanie dla osób używających samochodu jako narzędzia codziennej pracy. Automatycznie dokumentuje wszystkie przejazdy dzięki technologii GPS. Z ABAX Triplog otrzymujesz narzędzie, które pozwoli Ci między innymi efektywnie kontrolować swoją flotę pojazdów, obniżyć koszty paliwa, zwiększyć rentowność firmy oraz prowadzić ewidencję przebiegu pojazdu.

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI MONITORINGU GPS POJAZDU

 • ŁATWIEJ NA CO DZIEŃ

ABAX Triplog zapewniając rzetelną i wiarygodną dokumentację przejazdów sprawia, że codzienne obowiązki są łatwiejsze dla kierowców i firm. ABAX zwraca również szczególną uwagę na ochronę danych osobowych i prywatności każdego pracownika.

 • BEZPIECZEŃSTWO PODATKOWE

Kontrola skarbowa może czekać każdego przedsiębiorcę. Celem kontroli jest zbadanie czy i w jaki sposób firma wywiązuje się z obowiązków zapisanych w prawie podatkowym. Przy kontroli skarbowej obowiązek udowodnienia winy leży po stronie organu kontrolującego. Jednak brak należytej staranności podatnika w prowadzeniu dokumentacji działa na jego niekorzyść.

Z ABAX Triplog masz dostęp do raportów, zgodnych z przepisami skarbowymi. Elektroniczna kilometrówka zapisuje wszystkie informacje o przejazdach wymagane przez urząd skarbowy. Nasza wiedza o przepisach w tej dziedzinie umożliwia zaoferowanie naszym klientom konsultacji podatkowych jako elementu obsługi klienta, dzięki czemu możesz skupić się na tym co najważniejsze – prowadzeniem swojego biznesu.

 • ZAWSZE AKTUALNY

ABAX Triplog to stworzony przez ABAX moduł GPS operujący w stałym połączeniu z zabezpieczonym serwerem. Oznacza to, że zainstalowany na pojeździe moduł nieprzerwanie i automatycznie przesyła aktualne położenie i informacje o przejeździe na nasze serwery. Produkt jest na bieżąco uaktualniany do najnowszej wersji oprogramowania.

 • LOKALIZACJA FLOTY W CZASIE RZECZYWISTYM

W łatwy sposób poznasz pozycję GPS na mapie. Możliwość lokalizacji floty pojazdów zwiększa efektywność, redukuje nieuzasadnione przejazdy i przyczynia się do oszczędności. Dokładne położenie kierowców pozwala na wysłanie do klienta pracownika, który znajduje się w danym momencie najbliżej.

CO ZYSKUJESZ DZIĘKI ABAX TRIPLOG?

 • 100% zgodny system z przepisami podatkowymi 
 • 22-35% zmniejszenia wydatków na paliwo 
 • 98% mniejszych kosztów administracyjnych na kierowcę 
 • 61% redukcji kosztów administracji biurowej  
 • Możliwość wyeliminowania niedozwolonego użytkowania aut 
 • Wykluczasz ryzyko kar podatkowych 
 • Zmniejszasz ilość przejeżdżanych kilometrów 
 • Ordynacja Podatkowa wymaga 6-letniego przechowywania dokumentacji - 
  my zapewniamy 10 lat

Przydatne informacje: 

Zamów produkt online!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zachować pełną kontrolę nad Twoimi pojazdami? Zostaw swoje dane poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą!

Skontaktuj się z nami

Wypełnij poniższy formularz, odpowiemy w przeciągu 24 godzin. Prosimy o szczegółowe zapytanie, aby wiadomość trafiła do właściwej osoby.

MONITORING I LOKALIZATOR GPS

ZAOSZCZĘDŹ PIENIĄDZE I ZWIĘKSZ EFEKTYWNOŚĆ W FIRMIE

Zostaw swój numer, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb.