Monitoring pojazdów łatwiejszy niż myślisz

autor -
Zarządzanie flotą samochodową staje się łatwiejsze i efektywniejsze z ABAX. Dowiedz się w jaki sposób pomagamy usprawnić codzienną pracę i zwiększyć rentowność firm.
Samochód dostawczy na drodze z sygnałem Wifi

Razem z ponad 34,500 klientami (ponad 250 000 sprzedanych urządzeń) ABAX obchodził ostatnio historyczny dzień – 1 miliard przejazdów! Świadczy to o ogromnej popularności usług ABAX i wyjaśnia dlaczego jest to jedna z najszybciej rozwijających się firm telematycznych w Europie.

Sprawdź ofertę

Poniżej kilka powodów dlaczego warto zainwestować w monitoring pojazdów firmy ABAX.

Łatwa instalacja

Sprzęt ABAX możesz zainstalować w zaledwie 10 minut, bez potrzeby korzystania z zaawansowanego sprzętu czy pomocy mechanika. Oszczędzasz dzięki temu na kosztach instalacji i deinstalacji. Standardowy montaż lokalizatora gps do samochodu polega na podłączeniu czerwonego kabla do dodatniego bieguna akumulatora oraz czarnego kabla do ujemnego bieguna akumulatora.

Łatwa konfiguracja

Rozpoczęcie korzystania z monitoringu GPS jest proste. Wystarczy, że skorzystasz z przewodnika konfiguracji w systemie ABAX. W interfejsie użytkownika, pokażemy Ci krok po kroku jak korzystać z systemu monitorowania pojazdów. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, nasz dział Serwisu Klienta jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Rozszerzając nasze API dla programistów i zwiększając liczbę bezpośrednich partnerów integracyjnych, dążymy do osiągnięcia celu, jakim jest bycie wiodącą w Europie Otwartą Platformą Telematyczną. Naszym celem jest umożliwienie naszym klientom szybkiego i łatwego łączenia wszystkich systemów w ich łańcuchu wartości poprzez uproszczenie współdzielenia danych z monitoringu GPS do samochodów, telematycznych oraz lokalizatora maszyn i sprzętu.

Łatwość użytkowania

Interfejs systemu ABAX jest przejrzysty i łatwy w użytkowaniu z każdego urządzenia podłączonego do Internetu, niezależnie czy korzystasz z laptopa, tabletu czy telefonu komórkowego. Jeśli jesteś osobą często podróżującą, możesz zarządzać flotą samochodową z telefonu komórkowego.

Łatwy sposób na zgodność z przepisami

Przepisy zmieniają się, ale nie martw się, ABAX ma to wszystko pod kontrolą. System ABAX automatycznie aktualizuje się do nowych przepisów. Czy słyszałeś o nowych przepisach w 2019 roku dotyczących ewidencji przebiegu pojazdu i kilometrówki? Monitoring GPS jest w 100% zgodny z przepisami, a Ty nie musisz martwić się o kary podatkowe. Więcej o zmianach przepisów dotyczących leasingu samochodu i rozliczania kosztów firmowych samochodów dowiesz się tutaj.

Łatwy dzień pracy

GPS do samochodu to nie tylko możliwość monitorowania pojazdów w interfejsie użytkownika. Dane zebrane w systemie są następnie przetwarzane tworząc raporty z użytecznymi informacjami dla naszych klientów. Dzień pracy staje się łatwiejszy i bardziej opłacalny.

Łatwy do zaufania

Możesz zaufać ABAX. Wszystkie nasze produkty są objęte dożywotnią gwarancją, a dzięki bezpłatnej, całodobowej pomocy technicznej, Twój telefon zostanie odebrany szybko, bez względu na porę dnia. Jeśli Twój pojazd został skradziony poza godzinami pracy, masz pewność, że nie musisz czekać do następnego dnia roboczego, aby móc z kimś porozmawiać.

Co mówią nasi klienci:

 „Rozwiązanie Państwa Firmy jest dla Nas bardziej atrakcyjne z uwagi na ciągłość usługi niezależnie od  zasięgów i możliwości operatorów GSM. Firma nie ponosi znacznego kosztu zakupu urządzenia do pozycjonowania. Jako użytkownik nie musze mieć u siebie serwera i oprogramowania do administrowania systemem. Rezygnując z usługi ,decyzja taka  nie generuje kosztów związanych z całym przedsięwzięciem”.  Piotr Gudalewski, PHT SUPON S.A.

Monitoring GPS/GSM 

Oszczędzaj i kontroluj użytkowanie pojazdów

Sprawdź cenę