5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o ABAX Triplog

-
ABAX Triplog to urządzenie nie większe niż pudełko zapałek, które dzięki technologii GPS pomaga zarządzać samochodem służbowym. A także w sposób elektroniczny tworzyć dokumentację przebiegu pojazdów. Co powinieneś wiedzieć o tym urządzeniu?

1. ABAX Triplog, w połączeniu z przyjaznym oprogramowaniem i aplikacją mobilną, dokumentuje w sposób elektroniczny podróże samochodami firmowym, tworząc kompletną dokumentację przejazdów wymaganą przez Urzędy Skarbowe w Polsce. Arkusz Excel z wykazem przejazdów nie będzie już potrzebny!

2. Montaż ABAX Triplog można wykonać samodzielnie i nie zajmuje on więcej niż 5 minut. Nie wierzysz? Przekonaj się i podejmij wyzwanie!

3. Sprzęty ABAX są produkowane w Norwegii, posiadają certyfikaty: ISO 9001, 14001 i 27001.

4. ABAX Triplog posiada dożywotnią gwarancję, a serwis klienta jest dostępny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

5. ABAX Triplog pomaga w ekonomicznej jeździe, oszczędzając koszty paliwa, a także pomagając w znalezieniu bardziej efektywnej i szybszej trasy, oszczędzając czas pracowników niemal każdego szczebla: od kierowców wykonujących przejazdy po administrację rozliczającą je.

Przydatne informacje: 

Zamów produkt online!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zachować pełną kontrolę nad Twoimi pojazdami? Zostaw swoje dane poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą!

Skontaktuj się z nami

Wypełnij poniższy formularz, odpowiemy w przeciągu 24 godzin. Prosimy o szczegółowe zapytanie, aby wiadomość trafiła do właściwej osoby.

MONITORING I LOKALIZATOR GPS

ZAOSZCZĘDŹ PIENIĄDZE I ZWIĘKSZ EFEKTYWNOŚĆ W FIRMIE

Zostaw swój numer, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb.