Monitorowanie twojego przenośnego sprzętu i narzędzi

autor -
Niezależnie od rodzaju narzędzi, ABAX Mini daje Ci pełną kontrolę i jest idealnym systemem śledzenia drogich elektronarzędzi oraz sprzętu przenośnego. ABAX Mini sprawdza się w monitorowaniu narzędzi takich jak młoty udarowe, pilarki, spawarki, narzędzia hydrauliczne, sprzęt geodezyjny, ubijaki i walce, przyczepy i kontenery.

W listopadzie ubiegłego roku krakowscy policjanci zatrzymali grupę mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież  około 2 tys. różnego rodzaju narzędzi budowlanych i remontowych o szacunkowej wartości 700 tys. złotych. Według statystyk, nie jest to odosobniony przypadek, a problem kradzieży elektronarzędzi jest znaczący i dotyka zarówno firmy, jak i osób prywatnych.

Czy mogę poznać ostatnią pozycję moich narzędzi i sprzętu?

Wiemy, ile kosztuje kupno nowych narzędzi, dlatego opracowaliśmy świetne rozwiązanie dzięki któremu w szybki sposób poznasz lokalizację swojego sprzętu. Śledzenie pozycji gps na mapie jest możliwe z ABAX MINI – nasz produkt do przesyłania swojej lokalizacji wykorzystuje Bluetooth oraz ABAX Global Network. Oznacza to, że jeśli ABAX Mini znajduje się w zasięgu 35 metrów od urządzenia ABAX, należącego do Ciebie lub innego klienta ABAX, lokalizacja ABAX Mini zostanie automatycznie zaktualizowana w twoim systemie.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ABAX MINI?

ABAX Mini to inteligentny, ekonomiczny sposób śledzenia elektronarzędzi i sprzętu przenośnego.

  • Gwarancja Jakości - Nieustannie doskonalimy nasze produkty oraz obsługę klienta. ABAX jest pionierem technologii specjalizującym się w systemach monitorowania pojazdów, maszyn i urządzeń.
  • Opłacalny system – przystępne cenowo rozwiązanie zapewniające kontrolę twoich zasobów
  • Wodoodporny (IP67) i wytrzymały – stworzony dla wymagających warunków
  • Łatwy w montażu – gotowy do pracy w mgnieniu oka
  • Inteligentny – każdy pojazd połączony z urządzeniem ABAX tworzy sieć ułatwiającą  znalezienie także twoich zasobów
  • Zawsze dostępny – ABAX Mini jest widoczny na tej samej mapie co twoje dotychczasowe rozwiązania ABAX, dostępne na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu  (komputer, tablet lub smartfon)
  • Dożywotnia gwarancja - ABAX oferuje dożywotnią gwarancję na oferowany przez siebie sprzęt
  • Serwis klienta 24/7 – Serwis klienta w firmie ABAX jest zawsze do Twojej dyspozycji przez telefon, e-mail i czat na żywo
  • Poprawa produktywności, redukcja przestojów - przejmij kontrolę i nie trać czasu na poszukiwaniu Twoich zasobów

Jak zainstalować ABAX Mini w celu uzyskania optymalnej wydajności

ABAX Mini jest świetnym uzupełnieniem dla Twoich urządzeń ABAX Triplog i ABAX Equipment Control

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zachować pełną kontrolę nad Twoimi narzędziami i sprzętem? Zostaw swoje dane poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą!

MONITORUJ PRZENOŚNY SPRZĘT I ELEKTRONARZĘDZIA

Z ABAX Mini zawsze znasz ostatnie położenie Twoich zasobów!